MMA PROFI

Profesjonalna sekcja mieszanych sztuk walki w naszym klubie. Zajęcia prowadzi Marcin Pionke jeden z czołowych polskich zawodników MMA wagi lekkiej, trener Baltic Fighters MMA Gdańsk. Celem zajęć w grupie MMA PROFI jest przybliżanie zawodników do statusu kompletnego zawodnika MMA o równomiernych zdolnościach do walki w zapasach, w parterze i stójce. Inspiracje do metod treningowych trener Marcin czerpie z własnego doświadczenia w ringu, sparingów z czołowymi zawodnikami największych organizacji MMA Bellator ora UFC, a także korzysta z podpowiedzi najlepszych trenerów pracujących w słynnej akademii AMERICAN TOP TEAM z którą ma stały kontakt.

Każdy trening jest otwarty ale skierowany jest do osób z doświadczeniem w MMA.

Trener decyduje o dopuszczeniu zawodnika do zajęć.

Marcin PonkeMarcin Pionke trener Baltic Fighters MMA Gdańsk. Jeden z czołowych polskich zawodników wagi lekkiej.

Znany jest ze swojego agresywnego i inteligentnego stylu walki oraz nienagannego przygotowania fizycznego,  posiada bogate doświadczenie praktyczne i teoretyczne.

W treningu kładzie nacisk na przygotowanie zawodników do wszech stylowej walki wręcz, nie bazuje na jednym stylu. Łączy techniki uderzeń, sprowadzeń i techniki kończące w całość.

Metody szkolenia Marcina przybliżają zawodników do statusu kompletnego zawodnika MMA o równomiernych zdolnościach w zapasach, walce w parterze oraz stójce.

gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

grafika losowa

03 sport.jpg

popularne

szukaj