MMA AMATOR

Program MMA AMATOR skierowany jest do osób, które nie posiadają żadnych podstaw lub mają mały staż w sportach walki i chcą zgłębić swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Treningi dla początkujących to nauczanie i doskonalenia technik MMA od podstaw po dokładnym ich omówieniu i bieżącym korygowaniu błędów aż do osiągnięcia prawidłowych nawyków i postaw. Zajęcia w ramach programu MMA AMATOR dają możliwość uczestnictwa w treningach dla zaawansowanych. Trenerzy decydują o możliwościach przejścia do grupy MMA PROFI. Nasza propozycja w zakresie MMA daje możliwość rozwoju aż do udziału w walkach na zawodach MMA. Sam wybierasz jaki poziom chcesz osiągnąć a nasi trenerzy ci w tym pomogą.

Zajęcia MMA AMATOR prowadzi Piotr Ziemski doświadczony trener, pracujący metodycznie i systematycznie. Swoje umiejętności trenerskie szlifował pod okiem Marcina Pionke. Jego metody treningowe oparte są na wykorzystaniu elementów dyscyplin sportów walki do nauki technik MMA.

INFORMACJA DLA POCZĄTKUJĄCYCH ODNOŚNIE SPRZĘTU TRENINGOWEGO:

Na zajęcia MMA AMATOR by rozpocząć potrzebujesz strój sportowy koszulka, spodenki. Pozostałe przybory i wyposażenie zawodnika takie jak szczęka, rękawice bokserskie, ochraniacze goleni i krocza należy uzupełniać w miarę zaawansowania treningowego.

Pytania o tematykę treningową oraz dotyczące wyboru i zakupu sprzętu, prosimy kierować do trenerów.

gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

grafika losowa

01 kickboxer.jpg

popularne

szukaj